تبلیغات کلیکی و کسب در آمد لطفا کلیک کنید برای حمایت از ما

جستجو در کل مطالب این وبلاگ

۱۳۸۸ شهریور ۱۵, یکشنبه

قوانین اتاق خواب

قوانین اتاق خواب

اسرار روابط جنسی در خانواده های موفق زوج های خوشبخت در اتاق خواب چه عکس العمل هایی از خود نشان میدهند؟

۱ - به طور متناوب مشغول باشید

راز موفقیت زوج های خوشبخت این نیست که هر روز هفته با هم رابطه جنسی دارند ، زوج های موفق و خوشبخت بر اساس یک برنامه زمانی مشخص رابطه جنسی دارند.

از سوی دیگر عدم برقراری رابطه ی جنسی در دراز مدت نیز به هیچ وجه قابل قبول نیست چرا که روابط جنسی، نزدیکی دو طرف را تقویت کرده و به آن ژرفا می بخشد.

ترك آمیزش جنسى با همسر براى بیش از چهار ماه جایز نیست ودر این میان تفاوتى ندارد كه زن همسر دائم باشد یا همسر موقت.زوج هایی که از برقراری رابطه جنسی با یکدیگر خودداری می کنند، میان خود فاصله بسیار زیادی را به وجود می آورند و پس از چندی افراد غریبه در نظرشان بیش از شریک فعلی زندگی شان جذاب جلوه می کنند.همچنین دفعات منظم آمیزش برای آقایون اهمیت فراوانی دارد.

یکی از راههایی که می تواند دو نفر را نزدیک به هم نگه دارد این است که آن دو از نظر جنسی به هم نزدیک باشند. تنها راه رسیدن به نزدیکی و صمیمیت نیز همین مورد است. زمانی که مرد به تعداد دفعات منظم با همسر خود رابطه جنسی نداشته باشد، او حس رمانتیک بودن خود را از دست می دهد؛ پس از اندکی خانم نیز شور و حرارت جنسی خود را از دست می دهد و به همین منوال یک دور تسلسل به وجود می آورد. از سوی دیگر بد نیست که اجازه دهید یکی دو هفته بدون وجود سکس

سپری شود، در حقیقت تعداد زیادی از زوج های موفق، یک بار در هفته این کار را انجام می دهند. نکته کلیدی این است که هر دو از این یک بار نهایت لذت را ببرند. اگر ارتباط شما به یک بار در ماه و یا کمتر از آن محدود می شود باید قدری کنجکاو شوید که چه مشكلی وجود دارد.

2 - در طول روز هم یکدیگر را نوازش کنید

یکی دیگر از دلایل موفقیت و خوشبختی برخی از زوج ها این است که گاه و بی گاه بدون اینکه هیچ دلیل خاصی وجود داشته باشد، یکدیگر را در آغوش می کشند، پاهایشان را به هم می زنند و برای مراحل اصلی تر خودشان را بیشتر آماده می کنند.

" لمس کردن 5 مرحله مختلف دارد؛ یک زوج موفق باید حداقل 4 مرحله از آن را انجام دهد. بسیاری از زوج ها تنها دو نوع ارتباط لمسی دارند: یا هیچ چیز یا مقاربت، و زمانیکه این چنین باشد معمولا "هیچ چیز" بیشتر تکرار می شود." زمانی که یکدیگر را میبوسید یا پشت هم را می مالید، می توانید به راحتی اگر تمایلی به ادامه ارتباط نداشته باشید، آنرا متوقف کنید. کار دیگری که می توانید انجام دهید این است که

با هم قرار بگذارید که اگر تمایلی به انجام آن ندارید دست های یکدیگر را بگیرید و فشار دهید. به این ترتیب رابطه شما طبیعی تر به نظر می رسد، چرا که یک

نوع لمس کردن همراه می شود با نوع دیگر و میتوانید تا آنجا که علاقه دارید به آن ادامه دهید. اگر بتوانید در طول روز از نظر فیزیکی با هم ارتباط برقرار کنید برای معاشقه اصلی آماده تر خواهید شد، همچنین با احتساب به این عمل در طول شب هایی که استرس دارید و یا خسته هستید (و یا هر دو) نزدیکی و صمیمیتتان را از دست نمیدهید.

3 - در مورد آمیزش خطاها را فراموش کنید و ببخشید

شاید رابطه جنسی همواره خوشی های دیوانه کننده به شما ندهد، اما زوج هایی که این کار را انجام میدهند از مزایای احساسی و عاطفی آن بهرمند میشوند. چرا؟ شما در طول دوره های سخت زندگی همچنان دوشادوش یکدیگر می ایستید و این امر سبب می شود تا عشق شما تا ابد جاودانه شود.

چه معاشقه اصلی را انجام دهید، چه فقط یکدیگر را در آغوش گرفته و نوازش کنید، شکاف ها و فواصل موجود به خودی خود ناپدید می شوند. اگر همسر خود را گاه و بی گاه در آغوش بگیرید و بدن او را لمس کنید او متوجه می شود که اگر چه ممکن است در مورد موضوع خاصی با هم، هم عقیده نباشید اما عشق مسئله دیگری است، همواره جای خود را دارد و این جر و بحث ها دلیلی برای کاهش دوست داشتن نیستند. این مطلب می تواند به طور کلی دیدگاه شما و شوهرتان را نسبت به زندگی تغییر دهد. خانمها و آقایان اگر بر سر مسائل کوچک و بی ارزش با هم اختلاف دارید ، اگرهر دو دیگر خسته شده اید، با همسرتان قرار بگذارید که اگر دفعه آینده بر سر مسائل جزئی نزاع در گرفت، همدیگر را ببوسید و همه چیز را تمام شده فرض کنید، مطمئن باشید كه این کار کوچک می تواند تمام مشکلات زندگی شما را حل کند. پس در آغوش گرفتن و بوسیدن خیلی راحت تر از جلسات طولانی بحث و گفتگو میتواند مشکلاتتان را حل کند .

4 - هیچ گاه برای مجازات از آمیزش خودداری نکنید

اخطار: "نشان دادن خشم و عصبانیت با خودداری از برقرای رابطه جنسی، زندگی شما را به نابودی می کشاند." چرا: نه تنها محبت و دوستی را از بین می برد، بلکه اگر زوجین در جنگ قدرت ها از آمیزش به عنوان برگ برنده استفاده کنند، تنفر بسیار زیادی به وجو می آید و پس از مدتی دیگر هیچ یک از طرفین هیچ گونه تمایلی به برقراری رابطه جنسی با دیگری از خود نشان نمی دهد. بنابراین دفعه آینده که از

همسر خود ناراحت شدید به جای غلط خوردن و دور شدن در او در تخت خواب، همه چیز را با گفتگو روشن کنید و در این راه از رابطه جنسی مایه نگذارید.

5 - به دنبال آمیزش های فراتر از تصور نباشید

تصور کنید: شمع های روشن و تابان، ملافه های سفید رنگ ،...، معاشقه تحریک آمیز، رضایت شهوانی. در دنیای واقعی در اکثر موارد این اتفاق ها صورت

نمی پذیرد. و زوج هایی که به دنبال خوشبختی هستند، هیچ گاه وقت خود را با این چیزها تلف نمی کنند. اگر شما صاحب دو فرزند هستید، دو نوع شغل مختلف دارید و این نوع آمیزش را ماهی یکبار انجام می دهید، باید گفت که کارتان عالی است.

چقدر عالی است؟ در میان زوج های موفق تقریبا چیزی بیشتر از 15% از معاشقه ها برای یکی یا هر دو نفر، در نهایت لذت بخش نخواهد بود. شاید این کار را با عجله انجام می دهند، از نظر فیزیکی راحت نیستند، و یا در آخر نمی توانند به حس رضایت

دست پیدا کنند. همسرانی که از خود مطمئن هستند، می توانند به راحتی با این مسئله کنار بیایند، و اصلا تصور نمی کنند که حتما یک مشکل خاصی باید وجود داشته باشد، بلکه طرفی که خسته است و یا حال مناسبی ندارد به راحتی به فرد مقابل می گوید: "من خسته هستم و امشب نمی توانم؛ تو راحت باش و کار خودت را انجام بده ."

6 - به هر حال باید گاهی "آمیزش ویژه" داشته باشید

در سالگردهای که دارید یک روز را نیز باید اختصاص دهید به "سالگرد رابطه جنسی." البته لازم نیست این کار را فقط به همین یک روز محدود کنید؛ اگر بتوانید در طول سال چند روز دیگر را نیز به همین منوال طی کنید، کار فوق العاده انجام داده و به زندگی مشترکتان کمک بی حد و حصری نموده اید. برخی خانواده ها از روی تبنلی و یا هر چیز دیگر ترجیح می دهند چنین نوع معاشقه ای را از زندگی خود حذف کنند. پوشیدن یک لباس خواب جدید به جای پیجامه های کهنه و نخ نما آنقدر ها هم که فکر می کنید، مشکل نیست. به همسر خود بگویید که هنوز هم به این موارد اهمیت می دهید. همان طور که می دانید تغییر ذائقه یک اصول کلیدی در موفقیت زندگی شترک به شمار می رود. یکی از تحقیقات اخیر گویای این مطلب است که حس رضایت نسی نشات گرفته از پر حرارت بودن طرفین در نظر دیگری است. یک فضای رمانتیک

ایجا د کنید، و شور و هیجان لازم را به وجود آورید. بر روی ملافه های نو بخوابید (یا در خانه یا در هتل)، موقعیت های جدید را امتحان کنید، و هر کار دیگری که لازم است تا شما را از نظر ذهنی و جسمی تحریک کند، انجام دهید تا احساس کنید به وجود

هم معتاد هستید. اگر می خواهید تا هورمونهای شوهر خود تا آخرین حد ممکن ترشح شود یک قرار غیر منتظره برای او تعیین کنید و کارهای جدید را امتحان کنید.

7 - حرکات نهایی محبت آمیر را نیز انجام دهید

" ارتباط چشمی در اوج لذت "این لحظه آنقدر بینظیر است که اگر بتوانید آنرا با شریک زندگیتان تقسیم کنید، صمیمیت موجود بین شما دو نفر دو چندان خواهد شد. باز نگه داشتن چشم ها در طول برقراری رابطه جنسی شما را شهوت انگیز تر نشان می دهد. زمانی که در حال نگاه کردن به همسرتان می باشید ،وی احساس آرامش پیدا می کند و فکر می کند كه به اندازه کافی جذاب می باشد. این امر سبب می شود که با روی بازتری از شما استقبال کند .

8 - باید بدانید هر چیز جای خود دارد

یکی دیگر از مشکلات، تغییر مسیر است. باید بدانید چطور می توانید از مبحث پرداخت قسط ها و كرایه خانه بیرون بیایید و به مسائل جنسی بپردازید.

زوج های موفق راههای بی شماری را برای فراموش کردن روزمرگی های زندگی می دانند.چگونه؟ یك راه ساده : "بیا با هم معاشقه کنیم"، ممکن است شوهرتان پس از اینکه بچه ها به خواب رفتند بر روی مبل راحتی دراز کشیده باشد و شما را هم دعوت کند تا در کنار او بنشیند، یا شما شروع به نوازش کردن او کنید، یا خیلی راحت بگویید:

امشب تلویزیون برنامه جالبی نداره، چطوری وقتمان را بگذرانیم؟

9 - با هم بازی و شوخی کنید

مطمئنا در مواقع ضروری زوج های موفق کاملا جدی ظاهر می شوند، اما خنده و شوخی گاه گاهی ضرورت پیدا می کند. این شوخی ها میتوانند پیش زمینه خوبی برای شروع معاشقه محسوب شوند. با هم خندیدن میتواند نشانه خوبی از صمیمیت باشد، این امر نشان می دهد که شما دو نفر به راحتی می توانید با هم ارتباط برقرار

کنید و یکدیگر را درک می کنید. در حقیقت یکی دیگر از راههای نمایش ناز و عشوه همین مسخره بازی ها و شوخی هاست. با همسرتان از ردو بدل کردن کارت های تبریک واقعا لذت ببرید.

10 - سرعت هم چیز بدی نیست

سرعت در برقراری رابطه جنسی چیر بدی نیست چرا که به اندازه کافی سودمند است. تا ابد برای آمیزش وقت نیست ، آمیزش شدید هیچ گاه راه گشای تمام مشکلات نیست. همه چیز آمیزش نیست اما زمانی که نتوانید با موفقیت از پس

آن برایید مشکلاتی در سایر زمینه های زندگی برایتان ایجاد می شود که حل آنها بدون رنج و مشقت نخواهد بود. زوج هایی که از نظر جنسی به هم وابسته هستند با هم مهربانتر برخورد می کنند، به آسانی از اشتباهات یکدیگر می گذرند، رمانتیک تر

هستند، کمتر تنها و ناراحت می مانند، و درگیری چندانی با هم ندارند. این اتصال میتواند برای همیشه آنها را با موفقیت و خوشبختی کامل در کنار هم متصل نگه دارد.

نكته : " همه چیز صرفا به آمیزش ارتباط پیدا نمی کند، و فقط باید کاری کنید تا احساس نزدیکی بیشتری نسبت به همسرتان پیدا کنید."

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر